ScrollToTop

www.wkruk.pl

Poziom +1

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

691 351 948

W.KRUK. Od 1840 na zawsze.

W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. W.KRUK jest jedyną marką biżuteryjną w Polsce, która sprawia, że ludzie, którzy ją noszą, czują się wyjątkowi i ważni dla siebie nawzajem.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia ponad 175 lat to największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami.

W.KRUK to również ekspert w dziedzinie zegarków. Przeszło 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

W.KRUK zaprojektował 100 | limitowaną kolekcję akcesoriów: skórzanych torebek, jedwabnych chust, okularów przeciwsłonecznych oraz dodatków skórzanych sygnowanych logo marki, dostępnych w wybranych salonach W.KRUK oraz na wkruk.pl.

Aktualne promocje

Letnia Oferta Specjalna W.KRUK – rabaty do -70%

od 07-06 do 29-08

Skorzystaj z oferty specjalnej W.KRUK i uzupełnij dodatki na nadchodzące lato!

Czekają na Ciebie rabaty do -70% na biżuterię, do -65% na akcesoria oraz do -40% na zegarki*. Zapraszamy do salonów i e-sklepu.

 

*Oferta dotyczy wybranych produktów. Rabaty nie sumują się. Szczegóły w salonach i na wkruk.pl 

Oferta ważna w dniach 7.06-29.08.2018 r. 

Premiera kolekcji Przyjaźń w salonie W.KRUK

od 01-03 do 30-09

Od 1 marca zapraszamy do salonu W.KRUK na premierę kolekcji Przyjaźń. W kolekcji znajdują się modowe, duże kolczyki, delikatne łańcuszki i bransoletki oraz drobne kolczyki i subtelne pierścionki.  W najnowszej kolekcji autorskiej biżuterii W.KRUK Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mówią o PRZYJAŹNI. W pięknej i uniwersalnej opowieści symbolem łączącej je więzi jest ubrany w złoto i srebro rozmaryn. 

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent