ScrollToTop

www.squashkorona.pl

Poziom -1

Godziny otwarcia
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00
niedziela handlowa: 10.00 – 20.00
niedziela wolna od handlu: zamknięte

41 201 31 89

Z przyjemnością i wielką satysfakcją oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszy i jedyny w Regionie Klub z pięcioma kortami marki McWill, posiadającymi certyfikat Światowej Federacji Squash”a WSF.

Dzięki temu możemy w przyszłości organizować turnieje rangi mistrzowskiej, zawody pucharowe, czy ligę ogólnopolską. Głęboko wierzymy, że już wkrótce takie imprezy odbywać się będą z udziałem zawodników naszego Klubu. Tworząc to miejsce, pragnęliśmy, aby każdy mógł z niego korzystać, bez względu na status, dyspozycyjność, umiejętności gry czy przedział wiekowy.

Oprócz wspomnianych 5 Kortów, Klub będzie także posiadał:

Strefę Chillaut – miejsce klimatyczne, gdzie można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, skosztować aromatycznej kawy herbaty, napić soków ze świeżo wyciskanych owoców, koktajli owocowych, czy energetycznych drinków bezalkoholowych. Do umieszczonego w tej strefie telewizora, podłączona jest konsola gier ruchowych, tak aby w czasie, kiedy rodzice grają na korcie, nasi najmłodsi klienci mogli szlifować swoje pierwsze kroki „z rakietą” pod dozorem naszego sympatycznego zespołu.

Sklep – podzielony na część odzieżową i sprzętową. W tej części oferujemy rewelacyjną odzież sportową szeroki wybór sprzętu i akcesoriów wielu marek. Oprócz zakupów, można oczywiście wypożyczyć sprzęt, czy też skorzystać z centrum testowego topowych rakiet.

Szatnię z umywalnią – miejsce niezbędne w każdym klubie, urządzone komfortowo, tak aby każdy klubowicz mógł wygodnie i swobodnie przygotować się do treningu, lub po treningu odświeżyć się i przebrać

Pokój relaxu – niezwykle nastrojowe miejsce, gdzie po wyczerpującym treningu, na wygodnych leżaczkach, przy nastrojowych dźwiękach natury, można zażyć światłoterapii czy aromaterapii.

Saunę – dla klientów klubu gratis, wliczona w cenę wejścia na kort. Polecana po treningu, świetna dla zregenerowania organizmu, rozluźnienia mięśni.

W naszym klubie honorujemy płatności gotówkowe, kartami Visa, MasterCard, Maestro, jak również obsługujemy posiadaczy kart Multisport i Multisport Premium.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent