ScrollToTop

Aktualności

Poszukiwacze przygód

1-2.04

Już 1 i 2 kwietnia, w godz.11.00-18.00 zapraszamy na dwa dni pełne smerfnych atrakcji i przygód. 

Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

: Wyjątkowe show z udziałem Smerfów
Na wielkiej scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „Magiczną przygodę Smerfów”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Na dzieci czeka fantastyczne multimedialne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą czyli mnóstwo zabawy i śmiechu. W przedstawieniu aktorzy wcielą się w postaci: Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz, naturalnie, Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera.

: Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski, w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków. 
Przy każdym z pięciu domków rozlokowanych na terenie wioski dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każdy domek to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na przykład w Smerfnej Kuchni Łasucha dzieciaki wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciasteczka à la Łasuch. W domku zamieszkanym przez Papę Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw. Na początku zabawy każde z dzieci otrzyma specjalną Kartę Super-Smerfa, na którą przyklejać będzie naklejki otrzymane po odwiedzinach w każdym z domków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę.

 : Podczas wydarzenia przygotowaliśmy wiele konkursów z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami.

 : Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów, oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w Smerfowych Bohaterów.

Smerfnie zapraszamy!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent