ScrollToTop

Aktualności

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.01

Za nami 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Po raz kolejny finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w naszej Galerii. Na scenie wystąpił zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Po występie gwiazdy wieczoru nad Galerią zabłysnęło Światełko do nieba. Ponadto przez cały weekend w naszym centrum można było spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP, którzy w tym roku grali wspólnie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia.
Dziękujemy, że byliście z nami! 

Już 15 STYCZNIA zapraszamy na 25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z UDZIAŁEM ZESPOŁU VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ. 

Po raz kolejny finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w naszej Galerii. O godzinie 19.00 na scenie wystąpi obecny na rynku muzycznym od 25 lat zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Ich przeboje śpiewała cała Polska: Piosenka Księżycowa, Orła Cień, Ruchome Piaski. Dziś powracają z hitem Piątek, który bije rekordy słuchalności. 

Po występie gwiazdy wieczoru o godzinie 20.00 nad Galerią zabłyśnie Światełko do nieba. Ponad to przez cały weekend w naszym centrum będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP, którzy w tym roku grają wspólnie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

Liczymy na wasze Wielkie Serca. 
Zagrajcie z nami w Wielkiej Orkiestrze Pomocy.

Galeria

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent