ScrollToTop

Aktualności

Wiosna pełna różnorodności w H&M

02.2020

Wiosenna kolekcja H&M czaruje swoją różnorodnością, wibracją barw i wzorów. To wszystko za sprawą niezwykłych, bardzo wartościowych współprac.
H&M z przyjemnością ogłasza zalotną i kobiecą współpracę z kolumbijską projektantką Johanną Ortiz. Dzięki ekstrawaganckiej palecie kolorów, egzotycznym kwiatowym nadrukom i efektownym sylwetkom, które stały się synonimem kobiecej garderoby Ortiz, kolekcja jest pełna eleganckich wariantów. Ekskluzywna kolekcja czterech stylów ubioru zostanie wydana 3 grudnia w wybranych sklepach i na hm.com; główna kolekcja będzie dostępna w marcu 2020 r.

H&M z radością ogłasza swoją kolekcję towarów dla Billie Eilish, jednej z największych, bieżących gwiazd muzyki. Sklep ma oficjalne logo 17-letniej piosenkarki i autorki tekstów, a cała odzież została wykonana z materiałów pozyskanych w bardziej zrównoważony sposób. Towarzysząca kampania obejmuje prace pionierskiego makijażu 3D Ines Alpha, od głównych elementów wizualnych po ekskluzywny filtr Snapchat.

H&M zapowiada współpracę z fotografem, dyrektorem kreatywnym i kultową supermodelką Heleną Christensen. Mała, ale przemyślana kolekcja skupia się na wyrazistych fotografiach kwiatów autorstwa Christensena, które są prezentowane na wielu koszulkach, bluzach i bluzach z kapturem, a także fotografowała zdjęcia z kampanii. Helena Christensen jest oczywiście jedną z oryginalnych supermodelek z lat 90. XX wieku, widoczną na okładce niezliczonych magazynów i ulubioną modą na wybiegach. Urodzona w Kopenhadze, teraz jest najbardziej znana jako fotografka mody i sztuki. Jej prace były prezentowane w wielu magazynach o sztuce i projektowaniu oraz wystawiane w galeriach na całym świecie. Dzięki koszulkom, bluzom i bluzom z kapturem kolekcja Helena Christensen x H&M charakteryzuje się swobodnym, a jednocześnie wyrazistym klimatem. Zaprojektowane przez wewnętrzny zespół H&M, sylwetki obejmują zakrzywione obszycia na luźnych koszulkach, przyciętą długość na bluzie i obszerny wygląd bluzy. Paleta kolorów białego, czarnego i szarego marglatu stanowi czyste tło dla zdjęć różnych kwiatów autorstwa Christensena.„Współpraca z H&M była świetnym doświadczeniem, ponieważ nie tylko mogłem zobaczyć, jak moje zdjęcia ożywiają się na ubraniach, ale także mogłem je zobaczyć przez obiektyw podczas robienia zdjęć z kampanii. Chciałem uchwycić pokolenie jutra, zachęcając ich do bycia sobą i pozwalając, by ich osobowości zabłysły ”

 

 

Galeria

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent