ScrollToTop

Kup Kartę

Karty podarunkowe wygasające w okresie zamknięcia Galerii będę przedłużane bezpłatnie o okres zamknięcia Galerii. Klienci posiadający wygasające karty proszeni są o kontakt z biurem obsługi klienta (+48) 22 490 69 23 już po wznowieniu funkcjonowania Galerii. Karty zostaną wtedy przedłużone o stosowny okres.CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

JAK DZIAŁA

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Korona, akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

GDZIE ODEBRAĆ

Kartę podarunkową możesz zakupić w Punkcie Informacyjnym (poziom +1) i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł. Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

Stan środków na karcie możesz sprawdzić : na stronie internetowej www.flex-e-card.pl, w Punkcie Informacyjnym, dzwoniąc na numer biura
obsługi klienta +48 22 490 6923 lub Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem.

Informacja dla Klientów

Tel.: 41 201 30 11

Sekretariat

Tel.: 41 201 30 02

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent