ScrollToTop

Aktualności

Z tęsknoty za latem OCHNIK

24.05

Najnowsza kolekcja marki OCHNIK odzwierciedla tęsknotę za słońcem, soczystą zielenią, gorącym piaskiem i pięknem przyrody budzącej się do życia.

Inspiracją do jej powstania stało się leniwe popołudnie w egzotycznym zakątku świata, gdzie czas płynie wolniej, a troski dnia codziennego nie mają dostępu.
Wiosenne propozycje OCHNIK to dwie stylowe linie – Golden Hour i Sunset. W pierwszej dominują beże, złoto i miedź, przeplatane elegancką czernią. Jest tu również miejsce dla bieli i szarości, którą projektanci połączyli z odcieniami miętowej zieleni. W drugiej linii zestawiono odcienie różu, błękitu i granatu. Jako mocny akcent pojawia się tu czerwień grenadynowa, kojarzona z kolorem zachodzącego słońca.

W nowej kolekcji znajdziecie skórzaną odzież i kurtki, lekkie płaszcze i wiosenne puchówki, plisowane spódnice, zwiewne sukienki o kopertowych formach, modne bluzki i koszule. Całość uzupełnia bogata oferta galanteryjna. Męska odsłona kolekcji to szeroka paleta kurtek skórzanych, wśród których dominują krótkie, wygodne formy, dodające nonszalancji i chłopięcego wdzięku. OCHNIK proponuje także przewiewne wiatrówki, kolorowe T-shirty, koszule w modne wzory i sportową linię Horizon dedykowaną miłośnikom komfortu i aktywnego stylu życia.
Wiosenny total look od OCHNIK zapowiada się modnie i inspirująco!

Galeria

Informacja dla Klientów

Tel.: 41 201 30 11

Sekretariat

Tel.: 41 201 30 02

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent