ScrollToTop

www.inglot.pl

Poziom -1

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

509 454 793

Firmę INGLOT w 1983 r. założył w Przemyślu Wojciech Inglot. Wówczas młody chemik, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracownik działu badawczo – rozwojowego firmy farmaceutycznej.

Od początku głównym celem firmy była produkcja wysokiej jakości produktów, oferowanych klientom po rozsądnych cenach. Do dzisiaj Wojciech Inglot jest bezpośrednio zaangażowany w proces przygotowywania i projektowania nowych produktów. Wszystkie kosmetyki firmy INGLOT są produkowane w Unii Europejskiej, 95 procent w zakładzie w Przemyślu.

Dzięki współpracy z makijażystami i konsultantami kolorów możemy reagować na najnowsze trendy w kosmetyce. Nieustannie rozwijamy gamę naszych produktów, tworzymy nowe, wzbogacamy ofertę kolorów i ich odcieni.

Nasze oddychające lakiery O2M zapewniają lepszy efekt zdrowotny dla paznokci, jednocześnie zwiększając ich piękno.Nasz unikatowy Freedom System pozwala klientom eksperymentować z niezliczonymi kombinacjami kolorystycznymi, dając im możliwość stworzenia własnej palety kolorów.

Obecnie mamy 333 salony w 46 krajach na 6 kontynentach.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent