ScrollToTop

Salon GUESS już otwarty

30.11 2018

Salon GUESS już jest otwarty na poziomie +1. 

Guess to amerykańska marka odzieżowa posiadająca swoje sklepy na całym świecie. W salonie w naszej galerii znajdziecie szeroki asortyment odzieży, denimu, do tego torebki, zegarki, obuwie oraz wiele innych akcesoriów dla Pań i Panów, którzy lubią doskonałej jakości, stylowe produkty.

Zapraszamy.

Galeria

Aktualne wydarzenia

13-23.12
2018

Wyjątkowe prezenty z TOMMY HILFIGER

Coraz bliżej Święta! W poszukiwaniu idealnych podarunków udaj się do salonu Tommy Hilfiger na poziomie +1. Znajdziesz tu wyjątkowe propozycje prezentów dla Niej i dla Niego.

1-21.12
2018

Bezpłatne Porady Stylistki

Zapraszamy na indywidualne porady w zakresie wizerunku, których udzielać będzie nasza Stylistka. Zapisz się już teraz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Ostatnie wydarzenia

11.12
2018

archiwum

Naval – spotkanie autorskie w salonie Empik

Już  11 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy do Salonu EMPIK na wyjątkowe spotkanie autorskie z Navalem.

5-8.12
2018

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

5-8 grudnia zapraszamy do Galerii na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

6.12
2018

archiwum

Święty Mikołaj w Galerii Korona

Święta coraz bliżej, dlatego już 6 grudnia naszą galerię odwiedzi wyjątkowy gość, tak bardzo wyczekiwany przez najmłodszych – ŚWIĘTY MIKOŁAJ!
Mikołaj jak zawsze pojawi się w Atrium w towarzystwie uroczych śnieżynek, by pozować do wspólnych zdjęć oraz przekazywać dzieciom prezenty zakupione przez rodziców.

6.12
2018

archiwum

Mikołajkowe spotkanie z Tomkiem i przyjaciółmi

Zapraszamy na Mikołajkowe spotkanie z Tomkiem i przyjaciółmi! Już 6 grudnia w naszym Atrium spotkamy się z lokomotywą Tomkiem i przeżyjemy niezapomnianą podróż pełną doskonałej zabawy.

24-25.11
2018

archiwum

Moto Weekend

Już 24 i 25 listopada zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji do naszej Galerii na Moto Weekend! Każdy będzie mógł zobaczyć bolid Roberta Kubicy i najnowsze modele samochodów oraz przeżyć niezwykłe emocje w symulatorze wyścigów F1! Będzie to też okazja by wygrać bilet VIP HERO na GP Hiszpanii F1!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent