ScrollToTop

Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły

2-18.10 2018

Galeria Korona Kielce wraz z Echem Dnia organizuje akcję, której celem jest przekazanie informacji na temat bezpieczeństwa i poprawnego zachowania dzieci w sytuacjach trudnych.

Klasa pierwsza to czas, kiedy młody człowiek staje się bardziej niezależny. Dlatego tak ważne jest, żeby w to samodzielne życie wkraczał bezpiecznie, wyposażony w niezbędną wiedzę jak dbać o siebie, ale również o innych. Temu właśnie służy akcja „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły„.

Spotkania z dziećmi odbywać się będą w Atrium w dniach 2, 3, 4, 16, 17 i 18 października 2018 r.

Aktualne wydarzenia

13-23.12
2018

Wyjątkowe prezenty z TOMMY HILFIGER

Coraz bliżej Święta! W poszukiwaniu idealnych podarunków udaj się do salonu Tommy Hilfiger na poziomie +1. Znajdziesz tu wyjątkowe propozycje prezentów dla Niej i dla Niego.

1-21.12
2018

Bezpłatne Porady Stylistki

Zapraszamy na indywidualne porady w zakresie wizerunku, których udzielać będzie nasza Stylistka. Zapisz się już teraz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Ostatnie wydarzenia

11.12
2018

archiwum

Naval – spotkanie autorskie w salonie Empik

Już  11 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy do Salonu EMPIK na wyjątkowe spotkanie autorskie z Navalem.

5-8.12
2018

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

5-8 grudnia zapraszamy do Galerii na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

6.12
2018

archiwum

Święty Mikołaj w Galerii Korona

Święta coraz bliżej, dlatego już 6 grudnia naszą galerię odwiedzi wyjątkowy gość, tak bardzo wyczekiwany przez najmłodszych – ŚWIĘTY MIKOŁAJ!
Mikołaj jak zawsze pojawi się w Atrium w towarzystwie uroczych śnieżynek, by pozować do wspólnych zdjęć oraz przekazywać dzieciom prezenty zakupione przez rodziców.

30.11
2018

archiwum

Salon GUESS już otwarty

Salon GUESS już jest otwarty na poziomie +1. Zapraszamy!

6.12
2018

archiwum

Mikołajkowe spotkanie z Tomkiem i przyjaciółmi

Zapraszamy na Mikołajkowe spotkanie z Tomkiem i przyjaciółmi! Już 6 grudnia w naszym Atrium spotkamy się z lokomotywą Tomkiem i przeżyjemy niezapomnianą podróż pełną doskonałej zabawy.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent