ScrollToTop

Lego Star Wars

30-31.03 2019

W dniach 30 – 31.03  w godz. 12:00-18:00 tylko w Galerii Korona na wszystkich wielbicieli klocków LEGO®, miłośników filmów z cyklu „Gwiezdne Wojny” oraz oczywiście całe rodziny z dziećmi czekać będą wyjątkowe atrakcje. Każdy z uczestników bez względu na wiek może wziąć udział w niezwykłych animacjach – stworzyć własne konstrukcje z klocków, przystąpić do konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i dać się porwać przez świat wirtualnej rozrywki. Specjalne strefy czekają także na młode damy i najmłodszych gości Galerii. Interaktywna zabawa poruszy wyobraźnię – z tysięcy klocków LEGO® powstaną niezwykłe pojazdy kosmiczne i dwumetrowe postaci bohaterów sagi Star Wars™. Do dyspozycji gości będą stanowiska z klockami i wystawa kolekcji LEGO® Star Wars™.

Galeria Korona zamieni się w arenę rywalizacji pomiędzy wielbicielami kosmicznych konstrukcji z klocków. Na najbardziej pomysłowych twórców czekają atrakcyjne nagrody – zestawy klocków LEGO® Star Wars™!

Połączenie dwóch ulubionych marek – LEGO® i Star Wars™ zapewni wszystkim gościom Galerii niezapomniane wrażenia.

Aktualne wydarzenia

8-23.04
2019

MOTO WIOSNA

Poznaj samochodowe nowości na 2019 rok.

1.03-30.04
2019

Bezpłatne Porady Stylistki

Zapraszamy na indywidualne porady w zakresie wizerunku, których udzielać będzie nasza Stylistka. Zapisz się już teraz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Ostatnie wydarzenia

12-14.04
2019

archiwum

Stylowe Zakupy – Weekend Okazji

Od 12 do 14 kwietnia zapraszamy na największą akcję rabatową w Polsce – Stylowe Zakupy. To doskonała okazja by skorzystać ze specjalnie przygotowanych rabatów. Zapraszamy!

6.04
2019

archiwum

Bezpłatne badania

Miej zdrowie pod kontrolą! W sobotę, 06 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 w naszej Galerii odbędzie się ogólnopolska akcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pod nazwą ,,Zdrowie pod Kontrolą’’! Zapraszamy w tych godzinach na bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego, wskaźnika BMI, składu masy ciała. Każdy będzie mógł dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy, chronić się przed nowotworami oraz prowadzić zdrowy tryb życia

29-31.03
2019

archiwum

Weekend zniżek

Weekend 29-31 marca to idealny czas na udane zakupy w promocyjnych cenach. W ramach akcji Weekend Zniżek można skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Kupony uprawniające do skorzystania z promocji znaleźć można w najnowszych wydaniach magazynów Avanti oraz Logo. Zobacz już teraz jakie promocje czekają!

3-6.04
2019

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

3-6.04 zapraszamy do Galerii na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

21-29.03
2019

archiwum

Testuj Skutery

Usługa blinkee.city rusza w Kielcach 30 marca, a my już dziś inaugurujemy i edukujemy mieszkańców Kielc. DO 29 marca możecie zobaczyć i bezpłatnie przetestować skutery, które zaparkowały przed naszą Galerią.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent