ScrollToTop

Bezpłatne badania

6.04 2019

Zapraszamy na bezpłatne badania i specjalistyczne konsultacje.

Miej zdrowie pod kontrolą! W sobotę, 06 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 w naszej Galerii odbędzie się ogólnopolska akcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pod nazwą ,,Zdrowie pod Kontrolą’’! Zapraszamy w tych godzinach na bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego, wskaźnika BMI, składu masy ciała. Każdy będzie mógł dowiedzieć się jak udzielić pierwszej pomocy, chronić się przed nowotworami oraz prowadzić zdrowy tryb życia.
Będzie również możliwość zapisania się do bazy Dawców szpiku Fundacji DKMS. Dla najmłodszych natomiast przygotowaliśmy stanowisko, gdzie dzieci będą mogły wcielić się w rolę lekarza.

Grupa przeszkolonych studentów z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przeprowadzi akcję, której celem jest ułatwienie dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej I edukacji prozdrowotnej.


Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualne wydarzenia

8-23.04
2019

MOTO WIOSNA

Poznaj samochodowe nowości na 2019 rok.

1.03-30.04
2019

Bezpłatne Porady Stylistki

Zapraszamy na indywidualne porady w zakresie wizerunku, których udzielać będzie nasza Stylistka. Zapisz się już teraz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Ostatnie wydarzenia

12-14.04
2019

archiwum

Stylowe Zakupy – Weekend Okazji

Od 12 do 14 kwietnia zapraszamy na największą akcję rabatową w Polsce – Stylowe Zakupy. To doskonała okazja by skorzystać ze specjalnie przygotowanych rabatów. Zapraszamy!

29-31.03
2019

archiwum

Weekend zniżek

Weekend 29-31 marca to idealny czas na udane zakupy w promocyjnych cenach. W ramach akcji Weekend Zniżek można skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Kupony uprawniające do skorzystania z promocji znaleźć można w najnowszych wydaniach magazynów Avanti oraz Logo. Zobacz już teraz jakie promocje czekają!

3-6.04
2019

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

3-6.04 zapraszamy do Galerii na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

30-31.03
2019

archiwum

Lego Star Wars

W dniach 30 – 31.03 tylko w Galerii Korona na wszystkich wielbicieli klocków LEGO®, miłośników filmów z cyklu „Gwiezdne Wojny” oraz oczywiście całe rodziny z dziećmi czekać będą wyjątkowe atrakcje.

21-29.03
2019

archiwum

Testuj Skutery

Usługa blinkee.city rusza w Kielcach 30 marca, a my już dziś inaugurujemy i edukujemy mieszkańców Kielc. DO 29 marca możecie zobaczyć i bezpłatnie przetestować skutery, które zaparkowały przed naszą Galerią.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent