ScrollToTop

www.swiss.com.pl

Poziom 0

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 32 15

Wejdź do magicznego świata butików SWISS, w którym czas zyskuje nowy wymiar. Poczuj powiew światowych trendów i szwajcarskiej tradycji. Pozwól się sobą zaopiekować i towarzyszyć nam w najbardziej wzruszających momentach Twojego życia.

 

Od lat jesteśmy z Wami współtworząc przestrzeń dobrych emocji i odmierzając każdą niepowtarzalną chwilę spędzoną w gronie najbliższych. Z kosmiczną precyzją aktualizujemy czas Waszych podróży, nie zapominając o tym, jak ważne jest tu i teraz.

 

Spotkajmy się w jednym ze 111 butików SWISS. To doskonałe miejsce, w którym odnajdziesz prezent idealny. Znajdziemy Twój wymarzony zegarek i wygrawerujemy na nim niepowtarzalne przesłanie dla Ciebie lub bliskiej osoby.

 

Zacznij z nami Nowy Rozdział — to będzie Twój wspaniały czas.

 

Zapraszamy do butików SWISS na terenie całego kraju oraz do naszego butiku online swiss.com.pl.

Aktualne promocje

Dzień dziecka z Butkiem SWISS

od 26-05 do 01-06

Odliczajcie czas do Mundialu 2018 wraz z zegarkami Ice-Watch! W dniach 26 maja – 01 czerwca odwiedź butik SWISS. Przy zakupie zegarka Ice-Watch otrzymasz piłkę w prezencie. Wywołaj uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Nowa kolekcja zegarków Tommy Hilfiger w butiku SWISS

od 24-05 do 30-06

Zobacz nową kolekcję zegarków Tommy Hilfiger w butiku SWISS. Stylowa, wiosenna kolekcja zaraża pozytywną energią. Zapraszamy!

Pierwsza Komunia Święta z Butikiem SWISS

od 10-05 do 31-05

Pierwsza Komunia Święta, wspomnienia zatrzymane na lata. Odwiedź butik SWISS i wybierz zegarek, który będzie idealnym towarzyszem dziecięcych podróży.
W dniach 20.04-31.05.2018 na pamiątkę Pierwszej Komunii dodamy grawerunek w prezencie oraz słodką niespodziankę, która umili pierwsze chwile z nowym zegarkiem. Spotkajmy się w butiku SWISS.
Sprawdź również naszą ofertę online http://goo.gl/m5XXAa

Nowa kolekcja zegarków Bering w SWISS

od 27-04 do 30-05

Trwałość, wyjątkowa jakość i nietuzinkowa kolorystyka. Poznaj zegarki Bering. Zapraszamy do Butiku SWISS.

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą w SWISS

od 20-04 do 31-05

Odwiedź butik SWISS i wybierz zegarek, który będzie idealnym towarzyszem dziecięcych podróży.W dniach 20.04-31.05.2018 na pamiątkę Pierwszej Komunii dodamy GRAWERUNEK W PREZENCIE oraz słodką niespodziankę, która umili pierwsze chwile z nowym zegarkiem.Spotkajmy się w butiku SWISS.
Sprawdź również naszą ofertę online http://goo.gl/m5XXAa

Nowa kolekcja zegarków Lars Larsen w butiku SWISS

od 14-04 do 30-05

Niech Twój czas rozkwitnie na wiosnę ze świeżą kolekcją zegarków LARS LARSEN – duńskie, minimalistyczne, kobiece. Sprawdź całą kolekcję w butiku SWISS!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent