ScrollToTop

www.hm.com

Poziom +1 i +2

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 32 40

Marka, którą zna każdy, jest potentatem na światowym rynku odzieżowym a przy okazji najpopularniejszą marką wśród klientów. Od lat trzyma się swojej dewizy będącej kombinacją jakości, najnowszych trendów i przystępnych cen. Dziś już nie wyobrażamy sobie krajobrazu współczesnych centrów handlowych bez charakterystycznego czerwonego loga.

Założyciel: Erling Persson

Historia: Wszystko zaczęło się w Szwecji, znanej z zamiłowania do praktycznych rozwiązań i niskich cen. W 1947 roku kupiec z miasteczka Vasteras, Erling Persson otworzył sklep z odzieżą dla pań. Nieskomplikowana nazwa (Hennes czyli po szwedzku „jej”) i chwytliwy asortyment zapewniły mu od samego początku grono wiernych klientów. Dzięki temu w 1968 roku możliwe było otwarcie sklepu w stolicy i jednoczesne wykupienie sklepu z akcesoriami myśliwskimi Mauritz Widforss.

Pierwszy sztokholmski store otwarty został już pod nową nazwą Hennes & Mauritz, skróconą później z okazji wejścia marki na giełdę do znanego dziś H&M. Pierwszy zagraniczny sklep został otwarty w Norwegii w 1964 roku. Od tego czasu H&M rozwinął się do ponad 2000 nowych sklepów w 35 krajach. Okres największego rozwoju przypada na lata 80. i 90. kiedy to otwarte zostały sklepy w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii i Francji. Na oszałamiający sukces H&M wpływ ma doskonale przemyślana i zorganizowana logistycznie współpraca wielu dziedzin funkcjonowania marki.

Projektanci pracują na zasadach wyłączności a ich głównym zadaniem jest śledzenie modowych trendów. Dzięki temu fasony wychodzące ze sklepów H&M kojarzone są z najdroższymi i najlepszymi światowymi kolekcjami. Marka skupia się na intensywności i szybkości działania. Asortyment dostarczany jest do sklepów codziennie, kolekcje aktualizowane są kilka razy w roku a zaopatrzenie poszczególnych sklepów dostosowane jest do ich lokalizacji i preferencji klientów w danym miejscu.

Aktualne promocje

Denim nigdy nie wychodzi z mody

od 07-02 do 28-02

Denim nigdy nie wychodzi z mody – od przeszło 160 lat na stałe gości w naszych szafach i wciąż jest w trendzie! Tej wiosny nie będzie wyjątku – zapoznaj się z nową kolekcją w sklepie H&M i wybierz swój sposób na dżins.

 

Zawsze jest pora na nową parę dżinsów – są baza każdej garderoby, nie tylko dla osób ceniących sobie wygodę i ponadczasowy look. W H&M znajdziesz je w wielu fasonach dopasowanych do wszystkich typów sylwetki. Odpowiednio dobrane uwydatnią atuty i ukryją mankamenty – tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo.

 

Wolisz mniej klasyczne wydanie dżinsu? Wybierz dopasowaną sukienkę ze srebrnym zamkiem lub denimowe ogrodniczki z H&M, które przełamią codzienną rutynę.

 

Szukasz wiosennego nakrycia, które będzie pasowało absolutnie do wszystkiego? Katana doda Twojej stylizacji najntisowego uroku lub przełamie basicowy look.

 

W najnowszej kolekcji znajdziesz również koszule dżinsowe – dla niej i dla niego. Sprawdź ją w sklepie stacjonarnym H&M w naszej galerii i baw się dżinsem. Pamiętaj, że jego nigdy nie za dużo!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent