ScrollToTop

www.hm.com

Poziom +1 i +2

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 32 40

Marka, którą zna każdy, jest potentatem na światowym rynku odzieżowym a przy okazji najpopularniejszą marką wśród klientów. Od lat trzyma się swojej dewizy będącej kombinacją jakości, najnowszych trendów i przystępnych cen. Dziś już nie wyobrażamy sobie krajobrazu współczesnych centrów handlowych bez charakterystycznego czerwonego loga.

Założyciel: Erling Persson

Historia: Wszystko zaczęło się w Szwecji, znanej z zamiłowania do praktycznych rozwiązań i niskich cen. W 1947 roku kupiec z miasteczka Vasteras, Erling Persson otworzył sklep z odzieżą dla pań. Nieskomplikowana nazwa (Hennes czyli po szwedzku „jej”) i chwytliwy asortyment zapewniły mu od samego początku grono wiernych klientów. Dzięki temu w 1968 roku możliwe było otwarcie sklepu w stolicy i jednoczesne wykupienie sklepu z akcesoriami myśliwskimi Mauritz Widforss.

Pierwszy sztokholmski store otwarty został już pod nową nazwą Hennes & Mauritz, skróconą później z okazji wejścia marki na giełdę do znanego dziś H&M. Pierwszy zagraniczny sklep został otwarty w Norwegii w 1964 roku. Od tego czasu H&M rozwinął się do ponad 2000 nowych sklepów w 35 krajach. Okres największego rozwoju przypada na lata 80. i 90. kiedy to otwarte zostały sklepy w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii i Francji. Na oszałamiający sukces H&M wpływ ma doskonale przemyślana i zorganizowana logistycznie współpraca wielu dziedzin funkcjonowania marki.

Projektanci pracują na zasadach wyłączności a ich głównym zadaniem jest śledzenie modowych trendów. Dzięki temu fasony wychodzące ze sklepów H&M kojarzone są z najdroższymi i najlepszymi światowymi kolekcjami. Marka skupia się na intensywności i szybkości działania. Asortyment dostarczany jest do sklepów codziennie, kolekcje aktualizowane są kilka razy w roku a zaopatrzenie poszczególnych sklepów dostosowane jest do ich lokalizacji i preferencji klientów w danym miejscu.

Aktualne promocje

Straaaaszna i urocza halloweenowa kolekcja dla najmłodszych w H&M!

od 01-10 do 31-10

Straszne kostiumy, koszulki i bluzy z upiornymi nadrukami oraz halloweenowe dodatki – to wszystko w ramach nowej dziecięcej kolekcji na Halloween w H&M.

Nowości w H&M

od 01-10 do 31-10

Czas na kurtkę i swetry na jesień! Ubierz się ciepło z H&M

H&M wspiera WWF kolekcją dla dzieci!

od 28-09 do 31-10

Najnowsza kolekcja odzieży dla dzieci została przygotowana przez H&M w ramach współpracy z WWF. H&M kocha dzikie zwierzęta i naszą planetę, dlatego 10% kwoty ze sprzedaży trafi do WWF.

Ciepłe swetry i miękkie bluzy zostały opatrzone inspirującymi hasłami i pięknymi nadrukami dzikich zwierząt. Teraz najmłodsi nosząc modne ubrania, mogą zachęcać również do dbania o dziką naturę.

Co ważne, swetry z tej kolekcji są uszyte z ekologicznych materiałów, takich jak bawełna organiczna. Użyliśmy tylko tego co najlepsze i co jest wystarczająco dobre dla Twojego dziecka i naszej planety.

Zadbaj z H&M o dobry wygląd i dobro środowiska! Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

Galeria

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent