ScrollToTop

www.eurooptyk.com.pl

Poziom 0

Godziny otwarcia
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00
niedziela handlowa: 10.00 – 20.00
niedziela wolna od handlu: zamknięte

41 201 31 66

Eurooptyk S.C. to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów optycznych. Proponujemy pełny zakres usług z zakresu optyki okularowej oraz diagnostyki i badania wzroku. Dyplomowani optycy, optometryści, ortoptyści i i stale współpracujący z nami lekarze okuliści zapewniają kompleksową i rzetelną obsługę.

Oferujemy oprawy okularowe wiodących producentów: Dior, Gucci, Giorgio Armani, Emporio Armani, Dolce Gabbana, Yves Saint Laurent, Max Mara, Vogue, Versace, Ray Ban, Carolina Herrera, Paco Rabbane, Bulgari, Carrera, Hugo Boss, Pierre Cardin, Oxydo i wiele innych. Zapewniamy również szeroki wybór szkieł korekcyjnych, soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji oraz akcesoria optyczne.

Nasz personel pomoże Państwu wybrać oprawę nie tylko ładną i modną, ale również najlepiej pasującą do kształtu twarzy i sposobu ubierania się. Regularnie uczestniczymy w targach, śledzimy nowości i stale uzupełniamy naszą kolekcję.

Aktualne promocje

PROMOCJA

od 01-09 do 30-09

SOCZEWKI KOREKCYJNE Z ANTYREFLEKSEM ZA 1 ZŁ

Regulamin promocji w naszych salonach Eurooptyk oraz na stronie internetowej: https://eurooptyk.com.pl/promocja-soczewki-korekcyjne-z-antyrefleksem-za-1-zl-2/

*Promocja obowiązuje od 1 do 30 września 2021r.

Informacja dla Klientów

Tel.: 41 201 30 11

Sekretariat

Tel.: 41 201 30 02

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent