NIEDZIELA HANDLOWA - 30.06
MENU
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
sklepy
Filter by Categories
Strefa stylu
PL
MENU
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
sklepy
Filter by Categories
Strefa stylu
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
sklepy
Filter by Categories
Strefa stylu
PL
GKK > Sklepy > Patrizia Aryton
Galeria korona - Patrizia Aryton

Poziom +1

Godziny otwarcia
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00
niedziela handlowa: 10.00 – 20.00
niedziela wolna od handlu: zamknięte

601 538 700

patrizia.aryton.pl

 
Galeria korona - Patrizia Aryton
Zobacz lokal na mapie

zobacz lokal na mapie

O marce Patrizia Aryton

Bezpłatna sesja stylizacyjna z konsultantkami mody w Salonie PATRIZA ARYTON

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do telefonicznego umówienia się na bezpłatną sesję stylizacyjną z konsultantkami mody, które dostępne są w Salonie PATRIZIA ARYTON. Razem poszukamy właściwego stylu, odpowiedniego do okazji ubioru, przedstawimy także najnowsze trendy mody i inspiracje naszych Projektantów. Zapraszamy do naszego świata mody.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się pod numerem tel. +48 601 538 700.

PATRIZIA ARYTON to polska marka rodzinna, która od 25 lat tworzy kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących elegancję, jakość i styl.

Nowy wizerunek marki tworzy Patrycja Cierocka, Dyrektor Kreatywna. Pod jej bacznym okiem powstają kolekcje w duchu nowoczesnej klasyki. Ekskluzywne tkaniny, wyrafinowane kolory oraz wysokie krawiectwo są najważniejszymi atrybutami marki.

Każdy model od pierwszej kreski projektanta, poprzez konstrukcję, dobór tkaniny oraz profesjonalne szycie jest starannie wykonany według najwyższych standardów jakości potwierdzonych certyfikatem ISO 9001:2008 z wykorzystaniem jednej z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Polsce.

Nagrody
Firma ARYTON została wielokrotnie uhonorowana licznymi nagrodami. Ma na swoim koncie aż 6 tytułów Doskonałości Mody oraz inne liczne wyróżnienia.

Promocyjne oferty Patrizia Aryton

Wyrusz w podróż z marką Samanta Lingerie – premiera kolekcji inspirowanej światowej sławy podróżniczkami ! - Galeria korona

Wyrusz w podróż z marką Samanta Lingerie – premiera kolekcji inspirowanej światowej sławy podróżniczkami !

od 09-07 do 31-07

Wraz z początkiem lata do sprzedaży wchodzi najnowsza kolekcja od Samanta Lingerie na sezon jesień-zima 2024. Polska marka postanowiła odsłonić to co obce i nieznane, tworząc kolekcję zainspirowaną podróżniczkami. „Podróż po świecie – pozwalająca nam poznać jego najskrytsze zakątki, napełnić inspiracją, pobudzić pasję i ciekawość. Podróż to także nowe możliwości, jakie daje nam świat cyfrowy. Dzięki niemu możemy udać się w wirtualną eskapadę w dowolne miejsce na ziemi siedząc we własnym fotelu. Jest też inny wymiar podróży – w głąb samej siebie: w poszukiwaniu własnego „ja”, piękna oraz kobiecości.” – tymi słowami marka Samanta opisuje letnie nowości. Do sprzedaży weszły już pierwsze modele!

Subtelna doskonałość linii – marka Patrizia Aryton rozpoczyna sezon jesień-zima 2024 kolekcją Atelier. - Galeria korona

Subtelna doskonałość linii – marka Patrizia Aryton rozpoczyna sezon jesień-zima 2024 kolekcją Atelier.

od 09-07 do 31-07

Kapsułowa kolekcja Atelier Patrizia Aryton na sezon jesień-zima 2024, to moc zaklęta w doskonałych liniach sylwetek, ubrania najwyższej jakości, które tworzą kompletną szafę eleganckiej, nowoczesnej i silnej kobiety. Projekty są kwintesencją modowych, podkreślających kobiecość form w naturalnej, subtelnej kolorystyce.

NIEDZIELA HANDLOWA - 30.06