ScrollToTop

Aktualności

przeTARG ZDROWIA-ekologicznie i aktywnie w Galerii Korona Kielce

22.05.2015

22-23 maja promowaliśmy ekologię i jednocześnie wspaniale się bawiliśmy! Klienci wraz z dziećmi wzięli udział w wielu ekoatrakcjach m.in. wspólnie tworzyli papierowy kulodrom, pojazdy z butelek i zakrętek, papierowe korony oraz dali drugie życie niepotrzebnym wydawałoby się zabawkom.

Całe rodziny tworzyły również makiety miasta. W galerii wyrosło wielkie drzewo, które zakwitło listkami z życzeniami 🙂 Na naszym regionalnym bazarze nie zabrakło ekologicznych warzyw, serów, soków, mięs, ciast, przypraw, pierogów… Zainteresowani dietą roślinną i smakami z całego świata mogli posłuchać bardzo ciekawych prelekcji dietetyka oraz podróżnika.

Dla najmłodszych odbyły się warsztaty żywieniowe połączone ze zdrowymi konkursami. Nie lada atrakcją był występ Bucket Guys, znanych m.in. z programu Mam Talent. Pokaz przypadł do gustu szczególnie dzieciom, które zaproszone przez artystów na scenę mogły spróbować swoich sił w grze na odzyskanych z recyklingu wiadrach. Było głośno i radośnie 🙂 Drugi dzień to zdecydowanie większa aktywność fizyczna połączona ze zbiórką pieniędzy dla małego Bartka, który urodził się bez stopy. Na przygotowanych 5 bieżniach wybiegaliście 410 km, a sponsor Smart Center przekazał na protezę dla Bartka 820 zł.

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji. Foto: M.Skalska/K.Dudek

 

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent