ScrollToTop

Finał WOŚP / koncert Braci Cugowskich

11 stycznia 2015

Na dwóch scenach pojawi się wielu artystów, którzy razem z nami wspierać będą działania owsiakowej orkiestry. O 17.30 wystąpi znana z telewizyjnego The Voice of Poland, finalistka programu Magdalena Paradziej. O18.30 rozgrzejemy Wasze serca razem z BRAĆMI. Piotr i Wojtek Cugowscy w akustycznym aranżu wykonają swoje największe hity.


Punktualnie o 20.00 na dachu galerii rozbłyśnie tradycyjne Światełko do nieba.

Przez cały dzień odbywać się będą pokazy ratownictwa przygotowane przez Grupę PCK,StrażMiejska pojawi się z obstawą czworonożnych towarzyszy. Taneczne show zaprezentują tancerze ze Szkoły Tańca Cha-Cha, Step by Step, Akademii Tańca Kamili Drezno. Będzie również okazja podziwiać Mistrzów Świata ze Studia Tańca i Stylu Rewanż.
Dla wszystkich fanów motoryzacji wspólnie z klubem MTN Kielce, przygotowaliśmy pokaz sportowych aut.

Wszystkich aktywnych biegaczy, profesjonalistów i amatorów zachęcamy do happeningowego 5-cio kilometrowego biegu. Rozgrzejemy się wspólnie i wystartuje sprzed Galerii (od strony ul. Warszawskiej).

Zapewniamy, że będzie wyjątkowo. Warto być z nami!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!