ScrollToTop

Stylowy Maraton z Hot Moda

19-20.03 2016

Stylistki magazynu HOT Moda odwiedzają 10 najlepszych galerii handlowych w Polsce, a 19 i 20 marca w godz. 10.00-21.00 zawitają do nas.

W sobotę i niedzielę specjalnie dla naszych Klientów przygotują indywidualną receptę na trendy look - ubrania, makijaż, fryzury. Warunkiem uczestnictwa w poradach jest posiadanie aktualnego numeru magazynu Hot Moda.

Klientki galerii będą mogły także wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest samochód Renault Captur. W czasie trwania akcji należy zgłosić się do stoiska organizatora z aktualnym numerem magazynu Hot Moda, ubraniem zakupionym w tych dniach w Galerii Korona Kielce oraz paragonem- dowodem zakupu. Klientka zostanie poinformowana o tym, że aby powalczyć o główną nagrodę musi do środy 23 marca przesłać stylizację prezentująca najnowsze trendy oraz jej opis na adres mailowy: stylowy.maraton@hotmoda.pl.

Laureatka weekendu zaproszona zostanie na finał akcji do Warszawy.


Dodatkowa atrakcja Stylowego Maratonu HOT Moda w Kielcach

Weź udział w konkursie marki Instax. W Galerii hostessa zrobi ci zdjęcie Instaxem, a twoim zadaniem jest przefotografanie go smartfonem i wrzucenie na Facebooka lub Instagrama z hasztagiem #instax_hotmoda. To wyjątkowa zabawa, w której możesz zgarnąć najnowszego Instaxa Mini 70. Zapraszamy! 

Regulamin akcji znajdziecie tutaj > Regulamin

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!