ScrollToTop

Kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci

27-28.02 2016

Zakręcone zajęcia z Quillingu

27 i 28 lutego w Galerii Korona Kielce

Rozpocznij swoją przygodę z Quillingiem już w ostatni weekend lutego w Galerii Korona Kielce. Na poziomie -1 warsztaty rozpoczną się o godzinie 13.00 i potrwają do 18.00.

Zapraszamy do nauki lub poszerzania swojego hobby,które znane jest od XVIII w.,a które obecnie przeżywa swój renesans. Quilling jest sztuką tworzenia z cieniutkich paseczków papieru przeróżnych form plastycznych. Odpowiednio zwijane i kształtowane palcami oraz klejone, przybierają piękne formy postaci, kwiatów , scenek, zwierzątek i wszystkiego co podpowie nam wyobraźnia. Uczestnicy warsztatów wykonywać będą obrazki na płaskiej powierzchni oraz w technice 3D.Samodzielnie wykonane prace będzie można zabrać do domu.

Hobby to można uprawiać wszędzie i w każdym wieku. Samemu albo w towarzystwie mamy, babci, cioci, koleżanek i przyjaciółek. Dzieciom pomoże w nauce cierpliwości i skupienia oraz uruchomienia manualnego palców. Młodzieży pokaże, co to jest kreatywność i jak ją można przelać na papier. A dla dorosłych stanowić będzie satysfakcjonującą formę spędzania czasu, tworząc jednocześnie magiczne przedmioty, którymi chcemy sami się otaczać lub obdarowywać najbliższych.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!