ScrollToTop

Odkryj magię czytania z Galerią Korona

20-21.02 2016

CZYTAJ DZIECIOM,BO WARTO”
JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND
W Galerii Korona Kielce

Spotkanie w ramach III edycja Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj Dzieciom, bo warto” odbędzie się w Galerii Korona Kielce.

20 i 21 lutego w godzinach 11.00 do 18.00 zapraszamy na wielkie spotkanie z książką .

Organizatorzy akcji zachęcać będą dzieci i rodziców do wspólnego czytania książek, a najbardziej aktywni uczestnicy zostaną nagrodzeni książkowymi nagrodami. Jest to event o charakterze rodzinnym promującym idee spędzania czasu z dzieckiem w towarzystwie książki.„Czytanie to świetne ćwiczenie dla naszego mózgu,wzbogaca nasze słownictwo,poprawia koncentrację i pamięć,rozwija wyobraźnię, a także buduje poczucie własnej wartości.”-twierdzi Michał Góźdź- dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce. Organizatorzy eventu przygotowali dla dzieci wiele ciekawych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, fotostady, wielkie klocki, dmuchaniec, konkursy z książkowymi nagrodami. „Propagując idee czytania zwracamy także uwagę na to jak ważne w procesie wychowania jest wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Współcześni rodzice są bardzo zapracowani, zatem wspólna lektura pod koniec dnia to idealny sposób na rozwój więzi rodzinnych. Chcąc dotrzeć do jak największego grona rodziców podjęliśmy współpracę z najchętniej odwiedzanymi galeriami i centrami handlowymi w Polsce. " -mówi Malwina Turek-rzecznik prasowy akcji.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!