ScrollToTop

Gigantyczne gry dla dużych i małych

17-18 stycznia 2015

Sudoku, bramka celnościowa i inne gry przestrzenne z pewnością zainteresują nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Swoje umiejętności będzie można sprawdzić w darcie lub łucznictwie. Jeśli puzzle to jedna z Twoich ulubionych rozrywek, teraz możesz poświęcić jej czas nawet pomiędzy zakupami. Wielki labirynt, wieża lub kółko i krzyżyk to kolejne atrakcje w których można brać czynny udział.

Wszystkie gry i zabawy zgromadzone będą w atrium Galerii Korona. Osoby z duszą artystyczną z pewnością zainteresują dużych rozmiarów malowanki na specjalnie przygotowanych sztalugach. Zapraszamy do sprawdzenia się w łamigłówkach. Jedną z nich będzie: tangram. To chińska układanka, której celem jest odtworzenie położenia wszystkich siedmiu elementów tangramu w przedstawionym obrazku na podstawie jedynie kształtu jego konturów, a także wymyślanie własnych wzorów.

W trakcie weekendu nie zabraknie zabaw, konkursów i animacji dla rodzin z dziećmi.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!