ScrollToTop

Drużyna Effectora Kielce w Galerii

27 października 2015

Sportowe wydarzenie w Galerii Korona Kielce. Czeka mnóstwo atrakcji!


We wtorek 27 października o godzinie 18.00 w naszej Galerii drużyna Effectora Kielce zaprezentuje się kibicom w całej okazałości.

Siatkarze Effectora pojawią się w kilku odsłonach. Będą rozpięte koszule, garnitury, stroje klubowe i prezentacja koszulek meczowych, w których drużyna rozegra sezon 2015/2016. Na scenie pojawi się też młoda drużyna Effectora.

Zaproszenie na prezentację przyjęli tancerze Studia Tańca i Stylu „Rewanż” Tomasza Rowińskiego. To jedyna w Kielcach i w województwie świętokrzyskim szkoła tańca, która od 1998r. reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Świata w kategorii show dance , a zespoły „Rewanż I”  i „Rewanż III”  należą do ściślej kadry reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy i Świata.
Polskie i zagraniczne przeboje zaśpiewają młode i zdolne wokalistki, znane m.in. z Karaoke Summer Festiwal – Kinga Piotrowska i Amalia Patalita.
Na prezentacji pojawi się gość specjalny – maskotka drużyny Effector Kielce.

Nie zabraknie nowych gadżetów i konkursów w których do wygrania będą m.in. karnety na sezon 2015/16 i bilety na pierwszy mecz Effectora, który drużyna rozegra w piątek 30 października o godz. 18.00 z zespołem PGE Skry Bełchatów.

Prezentację poprowadzi znany kieleckiej publiczności Rafał Pośpiech.


Zapraszamy!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!