ScrollToTop

Kreatywne warsztaty dla dzieci

26-27 września 2015

 

Królestwo dobrej zabawy w Galerii Korona Kielce

Już w najbliższy weekend w godz. 13.00 -18.00 zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w fantastycznych warsztatach plastyczno-technicznych mających na celu kreatywny rozwój i odkrywanie w dzieciach artystycznej duszy.

Tym razem przeniesiemy się do królestwa dobrej zabawy za siedmioma górami i siedmioma rzekami. Wszystkie dziewczynki własnoręcznie zrobią i ozdobią drewniane szkatułki, w których będą mogły przechowywać swoją biżuterię lub inne skarby. Chłopcy - jak przystało na prawdziwych rycerzy, zrobią drewniane miecze. Wszystkie dzieci obdarowane zostaną specjalnymi AKTAMI KRÓLEWSKIMI i jawnym się stanie, że na zawsze nadane im zostaną TYTUŁY KRÓLEWSKIE.  

Wraz z TYTUŁEM przynależność przywilejów nastanie: Prawo do dobrej zabawy i poczucia radości, gdy dziecko w Galerii Korona Kielce zagości.

Nad przebiegiem warsztatów czuwać będą animatorzy, a dla najmłodszych dzieci przygotowane zostaną malowanki.


Serdecznie zapraszamy do zabawy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!