ScrollToTop

Charytatywny Turniej Szachowy

8 lutego 2015

8  lutego zapraszamy na pierwszy turniej szachowy z cyklu VI Grand Prix Gór Świętokrzyskich połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie Tomasza Strząbały - drugiego trenera Vive Tauron Kielce.

 

Wydarzenie organizowane jest przez LUKKS Miedziana Góra we współpracy ze Świętokrzyskim Związkiem Szachowym, Fundacją VIVE Serce Dzieciom i Galerię Korona Kielce. W turnieju weźmie udział ponad 100 zawodników z całej Polski. Podczas zawodów prowadzone będą aukcje, a wylicytować będzie można m.in. rzeźbione figury szachowe, szachownice z autografami arcymistrza, wyjazd na trzydniowy turniej szachowy do Puław, piłkę z autografami zawodników Skry Bełchatów Mariusza Wlazłego i Andrzeja Wrony, piłki i koszulki z autografami piłkarzy Vive Tauron Kielce, kosze z przysmakami, słodycze i obrazy.

Przewidujemy występy artystyczne, kiermasz, pokazy sportowe, szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz inne ciekawe atrakcje.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!