ScrollToTop

Wieczór Modnych Filantropów

19 września 2015

Serdecznie zapraszamy na WIECZÓR MODNYCH FILANTROPÓW, który odbędzie się w sobotę, 19 września 2015 roku o godz. 18.30 w Galerii Korona Kielce.

Wydarzenie odbędzie się na zewnątrz Galerii, od strony ul. Warszawskiej, na poziomie -1, pod kładką.

WIECZÓR MODNYCH FILANTROPÓW to impreza charytatywna, z 15-letnią tradycją, która łączy działania społeczne z przyjemnością podziwiania najnowszych trendów w modzie. Organizatorką jest Agnieszka Migoń (właścicielka kilku salonów mody, z których dwa znajdują się w naszej Galerii), zaś partnerem społecznym jest Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny. 

Podczas wieczoru modę zawsze prezentują znane w naszym regionie panie i panowie z kręgu biznesu, mediów, polityki, nauki i kultury. Między kolejnymi pokazami prowadzone są licytacje, z których całkowity przychód przekazywany jest na stypendia dla utalentowanej młodzieży z regionu świętokrzyskiego.

 Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznego Wieczoru Modnych Filantropów.


Podczas pokazu zaprezentowane zostaną marki obecne w Galerii

wydarzenie www logotypywieczormodnychfilantropow

Galeria

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!