ScrollToTop

Targi Ślubne

14 /15 lutego 2015

14 i 15 lutego w godzinach od 12:00 do 19:00 zapraszamy narzeczonych wraz z rodzinami do odwiedzenia Galerii Korona Kielce. W atrium będzie można zobaczyć najnowsze trendy obowiązujące w branży ślubnej.

 

Początek roku to czas rozpoczynania przygotowań weselnych. Każdy pragnie, by ten wyjątkowy dzień był perfekcyjny i dopracowany. Jak to zrobić? Wszelkich porad z zakresu organizacji, planowania i przebiegu ceremonii ślubnej udzielą wykwalifikowane w tej dziedzinie konsultantki. Zachęcamy do korzystania z porad stylistów i firm zajmujących się kompleksową organizacją wesel. Namawiamy do kosztowania wyrobów cukierniczych.

 

Prezentacje Ślubne to inspiracje, pokazy mody ślubno-wieczorowej, makijażu oraz wystawa wyjątkowych dodatków.

 

II edycja wydarzenia będzie obfitować w szereg produktów, usług i nowoczesnych rozwiązań, począwszy od oryginalnych samochodów, poprzez modne dodatki krawieckie, usługi muzyczne czy oświetleniowo - nagłośnieniowe. Przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami kulinarnymi, tak by podczas swojego przyjęcia zaskoczyć zaproszonych gości. Nie zabraknie pięknych kwiatów, przykładowych prac fotograficznych i prezentacji video. Zaprezentują się również salony kosmetyczne oraz fryzjerskie. Bogata oferta hoteli i restauracji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli planujecie zaręczyny w wyborze odpowiedniego pierścionka pomogą jubilerzy.

 

Serdecznie zapraszamy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!