ScrollToTop

Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Galerii Korona

27 czerwca 2015

Bezpieczne i wesołe wakacje w Galerii? Wielu rodziców ma problem w jaki sposób zapewnić dziecku opiekę w okresie wakacji. Nasi najemcy - Happy land oraz Squash przygotowali ciekawą, wakacyjną ofertę!

W bawialni HAPPY LAND ciekawe zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach 7.00 do 17.00. W ofercie moc atrakcji: warsztaty robienia słodyczy z Manufakturą Słodyczy, angielski na wesoło, warsztaty tańca nowoczesnego z profesjonalnym tancerzem, tenis ziemny, nkino oraz basen, pierwsza pomoc dla dzieci -Bandażowa Mumia, Śniadanie na Trawie- piknik, Dzień Przebierańca-Wygibańca,domowe obiadki, podwieczorki, napoje i przekąski oraz całodzienna opieka super wykwalifikowanej i przesympatycznej kadry Emotikon smile.
Pierwszy turnus: 29.06-03.07

> więcej informacji

 

Wakacje na sportowo to propozycja SQUASH KORONA. Na sportowe półkolonie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-15 lat na. Pierwszy wakacyjny turnus startuje 29.06.2015r. Zajęcia odbywać będą się w godz. 7.00 do 17.00. W programie między innymi squash, piłka siatkowa, tenis stołowy, minigolf, piłka nożna, kurs karate, basen, kino, park linowy i wiele, wiele więcej. Codziennie odbywać się będą zajęcia i gry zespołowe na świeżym powietrzu. Na zakończenie turnusu przygotowano miniturniej z nagrodami i dyplomami oraz wspólne ognisko. W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewnione wyżywienie, opiekę wykwalifikowanych opiekunów/instruktorów.

> więcej informacji

 

Niewiarygodne i zapierające dech w piersiach przygody czekają również w  Kinie 7D w Galerii Korona Kielce. Można poczuć się jak bohater najlepszej przygody i oglądać film niemal wszystkimi zmysłami. Efekty trójwymiarowe i wysoka jakość dźwięku zostaną wzmocnione przez zapach, powiewy powietrza, bryzę, odpowiednią temperaturę, a nawet dotyk i łaskotanie.

Na najnowsze premiery filmowe przez całe wakacje zapraszamy także do Multikina.

 

My również oferujemy namłodszym bezpłatne, ciekawe warsztaty plastyczne.

> więcej informacji

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!