ScrollToTop

Festiwal Sztuk Walki

20 czerwca 2015

Już w sobotę 20 czerwca, w godz. 15-19 zapraszamy na Festiwal Sztuk Walki.

Podstawą nauki wszelkich sztuk walki jest trening, który zazwyczaj uczy umiejętności samokontroli wybuchów agresji, samoobrony, poprawia wydolność organizmu oraz redukuje poziom strachu. Serdecznie zapraszamy na pokazy poszczególnych dyscyplin sztuk walki z możliwością bezpośredniego spotkania i porozmawiania z nauczycielem.

Większość wschodnich szkół walki stawia sobie za zadanie nie tylko fizyczne przygotowanie człowieka do walki, ale również rozwój psychiczny i duchowy. Festiwal prowadzony będzie przez moderatora, który opowie o historii danego stylu oraz o jego charakterystyce. Zachęcamy do zadawania pytań oraz sprawdzenia swoich predyspozycji do uprawiania tego rodzaju sportów.

Zapraszamy na efektowne pokazy Tameshiwari czyli technik mających na celu łamanie różnymi częściami ciała np. kantem dłoni, pięścią, łokciem, goleniem, głową, stopą, kantem stopy, piętą, kolanem, twardych przedmiotów.

W trakcie Festiwalu Sztuk Walki odbędą się konkursy z nagrodami.

Organizatorem wydarzenia jest Kielecki Klub Karate Kyokushin.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!