ScrollToTop

Minionki w podróży

13 czerwca 2015

Minionkowy zawrót głowy!

Najzabawniejszy (i najbardziej żółty!) kulturowy fenomen na świecie! Kochają je wszyscy - dorośli i dzieci! Rozśmieszają, bawią, inspirują... teraz także u nas!


Już 13 czerwca zapraszamy do specjalnej strefy zabaw zręcznościowych w której znajdzie się Minionkowy Tor Przeszkód z tunelami, zjeżdżalnią, basenem z kulkami, kręglami oraz grami w rzucanie. Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy minionkowym trucku! Prawdziwym hitem będzie nauka minionkowego tańca z profesjonalnym choreografem. Każde dziecko będzie mogło wygrać wiele minionkowych nagród! W programie także warsztaty geograficzno-podróżnicze, łączące zabawę z edukacją, podczas których maluchy nauczą się podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem w podróży. Wielka mapa będzie okazją do wykazania się wiedzą geograficzną. Na wielkim ekranie dzieciaki zagrają w kultową grę Minion Rush.
W programie także Strefa Minionkowego Wizażu - profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych rysunkowych bohaterów.


Zapraszamy!

 

Galeria

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!