ScrollToTop

Wyjątkowy Dzień Dziecka

30-31 maja 2015

Przez cały weekend nie zabraknie olbrzymich pompowanych atrakcji. Zjeżdżalnia, trampolina, zamek z kulkami, ścianka wspinaczkowa ucieszy najmłodsze dzieci. Dla nieco starszych przygotowaliśmy kręgle, gigantyczne gry planszowe i przestrzenne: na grzyby, warcaby, chińczyk, sudoku, kółko i krzyżyk, bierki, 4 w lini, labirynt, budowanie wieży, puzzle i tangramy. Dla najodważniejszych taśma do chodzenia nad ziemią oraz strzelnica łucznicza. Animatorzy przebrani w kolorowe stroje pomalują dzieciom twarze i zaproszą do wspólnych konkursów tj. grubas, pole minowe, węzeł gordyjski, bitwa na kulki, gąsienica, krecik, rzut gumiakiem.  Zachęcamy również do zajęć plastycznych i warsztatowych.

30 oraz 31 maja o godz. 16 odbędzie się również pokaz mody dziecięcej. Na zgłoszenia dzieci do pokazów mody czekamy do 24.05. Formularz dostępny na www.galeria-korona.pl.

31 maja o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z Nelą - najmłodszą podróżniczką na świecie. Spotkanie obfitować będzie w liczne atrakcje, takie jak konkursy dla najmłodszych i pokazy zdjęć z podróży. Nela zaprezentuje swoją książkę „10 niesamowitych przygód Neli”, w której opisuje niezwykłe, a czasem przerażające przygody na wszystkich niemal kontynentach. Wszystkich ciekawskich zachęcamy do zadawania pytań.


W sobotę i niedzielę rozdamy Wam 100 książek Neli.
Przeczytajcie, komu przysługiwać będzie prezent.

 

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!