ScrollToTop

Dni pełne zdrowych atrakcji

22-23 maja 2015

przeTARG ZDROWIA - ekologicznie i aktywnie

Zapraszamy na dwa dni pełne ZDROWYCH atrakcji! 

Jeśli temat EKO jest Ci bliski, wybierasz tylko sprawdzone jedzenie od zaufanych dostawców - czas ich poznać osobiście, porozmawiać i skosztować oferowanych przez nich regionalnych produktów. Na naszym Targu znajdziecie sery, wędliny, warzywa, owoce, ciasta, miody, soki, chleby, zioła i wiele, wiele innych...

Dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia recyklingowo - konstrukcyjne, które pobudzą nie tylko wyobraźnię maluchów, lecz również nauczą jak być ekologicznym, jak bawić się ekologią oraz jak łatwo stać się EKO TWÓRCĄ. W trakcie warsztatów wykorzystamy do zabawy wyłącznie materiały pozyskane z recyklingu. Zbudujemy olbrzymi papierowy kulodrom, damy drugie życie zabawkom, stworzymy przedmioty, które będzie można zabrać do domu i cieszyć się nimi jeszcze przez długi czas.

W atrium wyrośnie piękne drzewo, które zakwitnie dzięki Klientom Galerii Korona. Każdy będzie mógł powiesić swój listek zamieszczając na nim dowolny wpis lub życzenie, które na pewno się spełni.

W piątek na scenie wystąpi znany z programu Mam Talent duet Bucket Guys, składający się z muzyków grających na wiadrach. Zespół doskonale wpisze się w naszą recyklingową przestrzeń. Będziecie pod olbrzymim wrażeniem ich umiejętności! 

22 maja o godzinie 14.00 i 17.30 oraz 23 maja o 13.00 i 16.00 odbędą się warsztaty i wykłady żywieniowe dla dzieci na temat m.in.: piramidy żywienia, znaczenia warzyw i owoców w diecie człowieka, otyłości i nadwagi, znaczenia sportu w życiu dziecka. Zachęcamy całe rodziny do praktycznych ćwiczeń, quizów i rebusów dotyczących omawianych pojęć. Do zabawy wykorzystamy rekwizyty, owoce oraz warzywa.
Studio Zdrowego Odżywiania i Pięknej Sylwetki przy swoim stoisku będzie przeprowadzało konsultacje żywieniowe dla zainteresowanych, a także przeprowadzi pomiary tkanki tłuszczowej. Każda osoba chętna do indywidualnego spotkania z dietetykiem otrzyma kupon upoważniający do darmowego pomiaru antropometrycznego.

W piątek i w sobotę o godzinie 17.00 zapraszamy na wykład bardzo sympatycznego, kieleckiego blogera Jakuba Juszyńskiego tymrazem.pl, który opowie o przyprawach z różnych stron świata oraz o poznawaniu innych kultur przez pryzmat jedzenia. Kuba zawsze bardzo ciekawie opowiada o swoich podróżach i tym razem :) nie będzie inaczej.

O faktach i mitach diety roślinnej opowie Dorota Wawrzycka, dietetyk, diet coach z poradni żywieniowo-dietetycznej Artimed. Wykładu będzie można posłuchać w piątek o godzinie 16.00 i w sobotę o godzinie 14.30. 

Wraz z Siebiega promujemy zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, a przy okazji pomagamy małemu Bartkowi.
W sobotę „biegamy, żeby Bartek mógł biegać”. Sponsorzy akcji: Smart Center - najtańsze magazyny, parking i wirtualne adresy wraz z wystawcami Eko Bazaru zapłacą 2 zł za każdy przebiegnięty tego dnia kilometr. Sponsorzy przekażą pieniądze na protezę dla Bartka. Do dyspozycji będzie 5 bieżni od Pure Jatomi Galeria Korona. Zabierzcie dużo siły, niech żadna bieżnia nie stoi pusta. 
Wszyscy biegacze i nie tylko będą mogli skorzystać ze specjalnych foteli do masażu, które zapewni Artimed NZOZ Sp. z o.o. Kielce

Pracownice Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego poinformują o bezpłatnych badaniach mammograficznych i cytologicznych. Przeprowadzą także instruktaż nauki samobadania piersi na fantomach. Wszystkim zainteresowanym na stoisku zostaną przekazane materiały informacyjne. 

Badajmy się i bądźmy zdrowi! 
Do zobaczenia!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!