ScrollToTop

Pokazy livecooking

9 maja 2015

 

Posiłek powinien być przyjemnością, nie tylko obowiązkiem i dlatego Olimp gotuje tak, by nie dopadła nas kulinarna nuda. 

 

9  maja zapraszamy na pokaz gotowania na żywo. Od godz. 11.00 na foodcourcie (poziom +1)  przed Restauracją Olimp Szefowie Kuchni Sergiusz Kowalik i Tomasz Welter opowiedzą i pokażą jak odżywiać się rozsądnie, pamiętając, że diety cud nie istnieją, ale istnieją doskonałej jakości produkty i wspaniałe pomysły na ich wykorzystanie. Panowie zaprezentują idealne menu zapewniające kondycję fizyczną, zdrowie i doskonały nastrój. Na specjalnie przygotowanej scenie, będą grillować, przyrządzać pyszne sałatki, krok po kroku pokazywać jak łatwo i szybko zrobić lasagne, meksykańskie quesadillas, wykwintne dania z drobiu i warzyw. Livecooking potrwa do godziny 18.00.

W planach również pokazy kulinarnych trików, sporo ciekawostek na temat kuchni i gotowania, przepisy tradycyjnej polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych. Na wszystkich gości czekają też konkursy z nagrodami, gry i degustacje przyrządzonych potraw.

 

Partnerami wydarzenia są: Bonduelle, Farutex oraz Unilever.

Życzymy smacznego!

 

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!