ScrollToTop

Kreatywne warsztaty dla dzieci

25-26 kwietnia 2015

WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI

 

W dniach 25 i 26 kwietnia w godz. 13.00-18.00 dla wszystkich dzieciaków przygotowaliśmy bardzo ciekawe warsztaty plastyczno-techniczne. Dzieciaki otrzymają niepowtarzalną okazję stworzenia wiernej, gipsowej kopii własnej dłoni, która dodatkowo otoczona będzie własnoręcznie wykonaną ramką. To, co kilka tygodni temu było małą, zaciskającą się piąstką, dziś może przypominać silną dłoń dorastającego mężczyzny. Gipsowe dzieło pięknie ozdobi ścianę w pokoju rodziców i będzie niezapomnianą pamiątką lub prezentem.

Warto zatrzymać te chwile na dłużej, szybko i  bezboleśnie wykonując odlew z rączki z gipsu. Do udziału w wydarzeniu zachęcamy całe rodziny, również z maluchami. W zabawie pomagać będą animatorzy.

Jeżeli gips kojarzy Wam się jedynie z ciężkim pancerzem po złamaniu - zapraszamy na warsztaty, które na zawsze zmienią wasze poglądy! Wykonane przez dzieci odlewy, zatrzymają czas i nie raz wywołają uśmiech na twarzy. Aby zintegrować wszystkich uczestników naszej zabawy, zapraszamy do przybijania kolorowych piątek - wykorzystamy do tego własne dłonie i specjalne farbki  -  na wielkim plakacie przedstawiającym Koronę. 

No, to piątka! 

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!