ScrollToTop

Warsztaty kreatywne

21-22 marca 2015

 

Choć już pierwsze jej oznaki mogliśmy zaobserwować, to by rozkwitła na dobre musimy obudzić ją wspólnie z głębokiego zimowego snu. Wiosna. Najbardziej czekają na nią dzieci. Wreszcie będzie można ubrać się lżej i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

W dniach 21-22 marca od godz. 13.00 - 18.00 tylko u nas dzieci wraz z rodzicami stworzą wielką łąkę pełną własnoręcznie zrobionych kwiatów. Każdy kwiat będzie indywidualnym projektem, na którym można umieścić swoje imię lub wymyślony tekst. W trakcie warsztatów stworzone zostaną gipsowe obrazy i figurki, które fantazyjnie pokolorowane będzie można zabrać do domu. 
Ciekawie zapowiada się malowanie witraży i ozdabianie doniczek, w które dzieci wsadzą żywe kwiaty. Z pomocą animatorów mali artyści wykonają wiosenne ozdoby z papierowych pasków. Do zabawy zapraszamy także rodziców, którzy zaprezentują swój potencjał twórczy przy okazji robienia balonowych kwiatów. Dla wszystkich chętnych nie zabraknie zajęć z modelowania i lepienia.

 

Pierwsze dni wiosny warto spędzić u nas, gdzie oprócz kreatywnych warsztatów i zajęć plastycznych czekać będzie wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!