ScrollToTop

Światowy Dzień Zdrowia z Galerią Korona

7.04 2017

Światowy Dzień Zdrowia z Galerią Korona


7 kwietnia 
przypada Światowy Dzień Zdrowia, z tej okazji Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach organizuje akcję profilaktyczną "Po trendy tędy”. W godz. 15.0018.00 będzie można skorzystać w naszej Galerii z bezpłatnych badań profilaktycznych.


W ramach akcji przeprowadzane będą badania: 

• pomiaru ciśnienia tętniczego,
• pomiaru stężenia glukozy we krwi,
• pomiaru wskaźnika BMI i poziomu tkanki tłuszczowej wraz z poradnictwem dietetycznym,
• pomiaru poziomu tlenku węgla w powietrzu wydychanym,
• pomiaru PEF (szczytowy przepływ wydechowy).

Będą udzielane porady edukacyjne w zakresie:
• prowadzenia zdrowego stylu życia oraz profilaktyki chorób odtytoniowych,
• "zdrowia nerek",
• bezdechu sennego.

Odbędzie się również pokaz ratowniczy przygotowany przez Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach a uczestnicy akcji otrzymają materiały edukacyjne.

Partnerami akcji są: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach, Wojewódzki Szpital Zespolony Kielce, Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Kielce, Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze, Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Galeria Korona Kielce, Stowarzyszenie „Biegacz Świętokrzyski” oraz JATOMI Fitness.

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!

8-9.04
2017 archiwum

Wielkanocne warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na Wielkanocne Warsztaty dla najmłodszych. Wspólnie przyozdobimy wielkanocne pisanki metodą decoupage oraz wykonamy kolorowe kurczątka i zajączki!

8-14.04
2017 archiwum

Jarmark Wielkanocny

W dniach 8-14 kwietnia zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny wytwórców regionalnych wyrobów, artystycznych i naturalnych produktów spożywczych.