ScrollToTop

Przyjdź do miasteczka LEGO® i baw się bez końca

18-19.03 2017

Przyjdź do miasteczka LEGO® i baw się bez końca!18 i 19 MARCA W GODZ.11.00-19.00 zapraszamy do naszej Galerii na porcję niesamowitej zabawy.

Kiedyś klocki LEGO® były marzeniem niejednego dziecka. Kto z nas nie chciał tworzyć modeli samochodów, statków, pałaców dla lalek? Dziś ten świat dla naszych dzieci jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej twórczej zabawy.

Miasteczko LEGO® powstanie w naszej galerii. Dzieci, te małe i te nieco większe, będą mogły bawić się całymi dniami tysiącami ulubionych klocków LEGO® i budować wszystko, co podpowie im wyobraźnia!

Bawiąc się w strefie LEGO® City, dzieci mogą zostać bohaterami z realnego świata: strażakiem, policjantem, pilotem lub badaczem aktywnych wulkanów. Z kolei fani przyjaciółek z Heartlake z serii LEGO® Friends mogą przyłączyć się do ich paczki i dzielić wspólne zainteresowania: muzykę, taniec, sport, naukę i miłość do zwierząt lub bawić się w dom.

Dodatkowo, aby pobudzać i rozwijać kreatywność dzieci, co godzinę podczas wszystkich eventów będą odbywać się konkursy, w których zadaniem będzie tworzenie konstrukcji na zadany temat np. muzyka, radość, siła i wiele innych. Najciekawsze autorskie prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami od LEGO® Polska.

Dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat powstanie strefa LEGO® DUPLO. W „basenie” wypełnionym klockami LEGO® DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych rekomendowanych przez Małgorzatę Ohme, znanego psychologa dziecięcego i rodzinnego.

Koniecznie zarezerwujcie sobie weekend 18 i 19 marca. Czekamy na Was w Miasteczku LEGO®!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!