ScrollToTop

Rodzinne kibicowanie w Galerii Korona Kielce

4.03 2017

Rodzinne kibicowanie w Galerii Korona Kielce!


Już 4 marca widzimy się w strefie kibica, w której dopingować będziemy naszych zawodników podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich.
Na najmłodszych fanów czekają atrakcje, wspólne tworzenia mega fajnych gadżetów i konkursy skoków z nagrodami.


Każdy uczestnik podczas warsztatów stworzy swojego zawodnika, pokoloruje go, nazwie i wystartuje z nim w konkursie. Konkurs będzie odbywał się na skoczni, ze szczytu której zbudowany zawodnik zsunie się jak prawdziwy skoczek. Konkurs wygrywa ten, którego zawodnik w dwóch seriach wykona najdłuższe skoki. Na najlepszych zawodników czekają medale, dyplomy i nagrody.


To jednak nie wszystko. Każdy młody kibic, który odwiedzi nasze warsztaty będzie mógł przygotować swój gadżet do kibicowania podczas Mistrzostw: klekoczące łapki, łapki na dłoń oraz czapeczki.


Przyjdźcie do nas i wspólnie kibicujmy biało-czerwonej drużynie.


Czekamy na Was już od 15.15.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!