ScrollToTop

Giełda Antyków i Staroci

17-19.02 2017

Już w ten weekend po raz pierwszy u nas rusza Giełda Antyków i Staroci. W dniach 17-19 lutego w godz. 10-21 Giełda odbędzie się w naszym Atrium, poziom -1.Zapraszamy kolekcjonerów, pasjonatów antyków i staroci i poszukiwaczy wyjątkowych przedmiotów. U nas ich nie zabraknie. Na sprzedaż wystawiane będą m.in.: stylowe meble, lampy, porcelana i ceramika, zabytkowa biżuteria, płyty winylowe, zegary, obrazy, rzeźby i patery. Dostępne będą monety, znaczki, pocztówki i militaria oraz wiele innych ciekawych przedmiotów z dawnych lat.

 


Przyjdź i znajdź dla siebie coś, czego nie ma nikt!

Aktualne wydarzenia

25.02
2017

Kibicujmy razem

Pasjonujesz się skokami narciarskimi? Dołącz do nas! W naszej Biało-Czerwonej Strefie Kibica poczujesz ducha sportowej rywalizacji.

25.02
2017

Rodzinne kibicowanie w Galerii Korona Kielce

Już 25 lutego rusza strefa kibica, w której dopingować będziemy naszych zawodników podczas Mistrzostw Świata w skokach narciarskich. Na najmłodszych fanów czekają atrakcje, wspólne tworzenia mega fajnych gadżetów i konkursy skoków z nagrodami.

Ostatnie wydarzenia

14.02
2017 archiwum

Walentynki - pragnienie miłości

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Zakochanych! 14 lutego przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które wprawią Was w doskonały nastrój. Zaczynamy o 16 od wyjątkowego koncertu!    

09.02
2017 archiwum

Prezentacja Korony Kielce

Już 9 lutego w Galerii Korona zaprezentuje się Korona Kielce! Podczas wyjątkowego eventu nie zabraknie ciekawych konkursów z nagrodami, turniejów oraz wielu gier i zabaw dla wszystkich kibiców. Gorąco zapraszamy.

18.01 - 7.02
2017 archiwum

Wiosenna strefa relaksu

Wiosna w środku zimy? Odwiedź zieloną strefę relaksu, a przekonasz się, że to możliwe. Usiądź, odpręż się, posłuchaj śpiewu ptaków - o zimie możesz zapomnieć.