ScrollToTop

Dzień kobiet

7-8 marca 2015

Weekend 7-8 marca w naszej Galerii wypełnią wydarzenia związane z urodą i zdrowym stylem życia. W specjalnie na tą okazję przygotowanej STREFIE PIĘKNA wszystkie chętne Panie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji.

Zapraszamy na spotkanie z wizażystkami, które doradzą jaki makijaż i pielęgnację stosować na wiosnę, by wyglądać olśniewająco. Specjaliści z drogerii znajdujących się w Galerii zaprezentują triki, dzięki którym będziemy wyglądać młodziej. Atrakcją będą również porady stylistek, które pomogą określić, jakie ubrania leżą na nas najlepiej. Na życzenie każdej Pani zostanie przeprowadzona analiza kolorystyczna.

Swoje usługi zaoferują fryzjerzy, którzy doradzą w jakiej fryzurze będzie nam najkorzystniej. Jeśli wiosna wyzwala chęć zrzucenia kilogramów, warto dowiedzieć się, jak zrobić to z głową. Cennych porad zupełnie za darmo udzielą eksperci.

    

Dodatkowo, przygotowaliśmy konkurs, w którym do rozdania mamy biżuterię i makijażowe upominki. Wybierzcie się na zakupy, być może to właśnie do Was uśmiechnie się szczęście.  

 

Zobacz Harmonogram

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!