ScrollToTop

Finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.01 2017

25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z UDZIAŁEM ZESPOŁU VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

Już 15 STYCZNIA zapraszamy na 25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z UDZIAŁEM ZESPOŁU VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ. 

Po raz kolejny finałowy koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w naszej Galerii. O godzinie 19.00 na scenie wystąpi obecny na rynku muzycznym od 25 lat zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Ich przeboje śpiewała cała Polska: Piosenka Księżycowa, Orła Cień, Ruchome Piaski. Dziś powracają z hitem Piątek, który bije rekordy słuchalności. 

Po występie gwiazdy wieczoru o godzinie 20.00 nad Galerią zabłyśnie Światełko do nieba. Ponadto przez cały weekend w naszym centrum będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP, którzy w tym roku grają wspólnie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

Liczymy na wasze Wielkie Serca. 
Zagrajcie z nami w Wielkiej Orkiestrze Pomocy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!