ScrollToTop

Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych

3-4.12 2016

PRZEŻYJ Z NAMI MIKOŁAJKOWY WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI - JUŻ 3 i 4 grudnia, w godz. 13.00-18.00


Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej MIKOŁAJKOWEJ STREFY.

Czekać na Was będą słodkie niespodzianki, bielciki na jazdę zdalnymi super autkami oraz zabawa w magicznej śniegowej kuli.

Niezwykły mikołajkowy czas spędzicie na STRAGANACH ŚWIĄTECZNYCH ROZMAITOŚCI. Serwować będziemy moc kolorów, wzorów oraz możliwość samodzielnego wykonania ozdób świątecznych. Będziecie mogli stać się prawdziwymi pomocnikami Świętego Mikołaja. Własne reniferkowe pudełeczka, trójwymiarowe bombki, świąteczne magnesy oraz kolorowe etykietki na prezenty - takie ozodby stworzymy wspólnie.

Dodatkowo w naszej mikołajkowej strefie znajdować się będzie POCZTA DO KRAINY LAPONII. Dzięki niej prosto na biegun polarny, hiper, szybkim expresem wysłane zostaną wszystkie świąteczne, dziecięce marzenia.


W sobotę i niedzielę w godz. 13.00-18.00 każde dziecko będzie miało także okazję osobiście porozmawiać ze ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM i wypowiedzieć swoje magiczne życzenie.

A sceneria w naszej Galerii iście bajkowa. Nie tylko dla najmłodszych. Kula śniegowa - taka jaką większość z nas miała w dzieciństwie, wypełniona wirującymi płatkami, które w mgnieniu oka rysują najpiękniejszy zimowy krajobraz. Kula ze szkła tworząca klosz, w którym zamyka się kwintesencja Świąt Bożego Narodzenia. Zamykasz oczy i przenosisz się w świat magii, gdzie renifery czekają na Świętego Mikołaja a światła i blask choinek wskazuje drogę do domu tym wszystkim, na których czekamy.

 

Galeria

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!