ScrollToTop

Andrzejkowe lanie wosku

26-27.11 2016

Warsztaty dla dzieci - Andrzejkowe lanie wosku

Dobre wróżka przepowiadająca przyszłość, lanie wosku przez klucz, rzeźbienie świec to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na amatorów magii 26 i 27 listopada.

W magicznej krainie, która powstanie we wnętrzach Centrum spotkać będzie można m.in.Dobrą Wróżkę, która odczyta naszą przyszłość z kształtu figur woskowych.
Dla najmłodszych gości zaplanowanokreatywne warsztaty, które będą szansą na zgłębienie tajników magicznej sztuki i tradycyjne, andrzejkowe zabawy – wróżenie z wosku. Podczas spotkania nauczymy się między innymi jak nadać kolor i artystyczny  kształt świecom.
Jednak Andrzejki to przede wszystkim tradycyjne Lanie Wosku przez klucz. Każdy z uczestników spotkania stworzy swoją własną figurę woskową a cień powstałej formy rzucony na ekran, pozwoli odczytać wróżce przepowiednię na nadchodzącą przyszłość.
Miłośnicy Magii otrzymają także słodki drogowskaz na przyszłość. Spośród stosu ciasteczek wybierzemy jedno dla siebie. Po jego przełamaniu będziemy mogli odczytać „złotą myśl”.

Warsztaty odbywać się będą w sobotę i niedzielę w godzinach od 13.00 do 18.00.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!