ScrollToTop

Zadbaj o swoje serce

23.10 2016

Zadbaj z nami o swoje serce - Bezpłatne badania bez skierowania lekarskiego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej akcji profilaktycznej w ramach ogólnopolskiego projektu „Zadbaj o swoje serce" już 23 października w godzinach od 10.00 do 18.00.


Każda osoba, która w tym czasie odwiedzi miasteczko medyczne w naszej Galerii będzie mogła za darmo wykonać badanie EKG, sprawdzić poziom cholesterolu i glukozy, zmierzyć ciśnienie, wykonać analizę składu ciała oraz skorzystać z konsultacji lekarskich, dietetycznych oraz sportowych. Wszystko dostępne za darmo i bez skierowania. 

Inicjatywa  ma na celu ułatwienie nam  dostępu do specjalistów z zakresu kardiologii, dietetyki oraz trenerów sportowych, a także wykonanie szeregu podstawowych badań profilaktycznych. Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała – serce.


W gabinecie EKG będzie można wykonać pełne badanie, którego zapis będzie analizowany w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich. W strefie dietetycznej specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz podpowiedzą, jaka dieta będzie odpowiednia dla naszego serca, z kolei w Strefie Aktywnego Serca wykwalifikowany trener doradzi, jakie sporty można uprawiać w domowym zaciszu oraz wyjaśni dlaczego warto codziennie spacerować.


Nie czekaj, aż stan Twojego zdrowia ulegnie pogorszeniu. Wczesne wykrycie chorób oraz profilaktyka pozwalają znacznie dłużej zachować siły witalne i zdrowie, dlatego weź udział w naszej akcji!

Serdecznie zapraszamy.

Galeria

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!