ScrollToTop

Wieczór Modnych Filantropów

8.10 2016

Serdecznie zapraszamy na WIECZÓR MODNYCH FILANTROPÓW, który odbędzie się w Sobotę - 8 października o godz. 18.00, w Atrium Galerii Korona, poziom -1.


WIECZÓR MODNYCH FILANTROPÓW to impreza charytatywna, z 16-letnią tradycją, która łączy działania społeczne z przyjemnością podziwiania najnowszych trendów w modzie. Organizatorką jest Agnieszka Migoń (właścicielka kilku salonów mody, z których dwa znajdują się w naszej Galerii), zaś partnerem społecznym jest Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny. 


Idea imprezy zrodziła się 16 lat temu podczas jednego z pokazów mody, który organizowała Agnieszka Migoń. Od tamtego czasu, regularnie raz lub dwa razy do roku, dobra zabawa staje się okazją do działań charytatywnych na rzecz zdolnej i aktywnej społecznie młodzieży z Regionu Świętokrzyskiego. 

Podczas wieczoru goście zobaczą 4 pełne kolekcje jesienno-zimowe topowych Marek odzieżowych w Polsce, zaprezentowane przez  znane w naszym regionie panie i panów z kręgu biznesu, mediów, polityki, nauki i kultury. Ponad 90 sylwetek zaprezentują Marki damskie Caterina i Patrizia Aryton i niemal tyle samo Marki męskie: Bytom i Vistula. Utalentowane wizażystki Hebe wykonają makijaże utrzymane w tendencjach jesienno-zimowe.
Na scenie pojawi się blisko 100 modelek i modeli w najnowszych strojach z kolekcji jesień-zima 2016/2017.


W trakcie tej niezwykłej imprezy rozdane zostaną stypendia Programu GRAND, zgromadzone podczas III Balu Filantropów. Goście otrzymają „świadectwo” dotychczasowych działań organizatorów. W przerwach między pokazami kolekcji odbędą się licytacje wyjątkowych przedmiotów, podarowanych przez znane kieleckie osobistości. Całkowity dochód jest przeznaczany na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z Regionu Świętokrzyskiego, prowadzony przez Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny. Od początku swego istnienia, od roku 2000, Stowarzyszenie zgromadziło kwotę blisko dwóch milionów złotych, którą w całości przekazano na stypendia. Do tej pory ufundowano ponad 850 stypendiów.

Na gości podczas Wieczoru Modnych Filantropów czekają także liczne atrakcje, prezenty i niespodzianki.

WSTĘP WOLNY.

Po spotkaniu odbędzie się After Party, na które zaprasza Restauracja Oranżeria Hotelu Best Western Grand (za okazaniem zaproszenia).Patronami Medialnymi Wieczoru Modnych Filantropów są: Gazeta Codzienna Echo Dnia, TVP3 Kielce oraz Radio Kielce. 


Partnerzy wydarzenia:

partnerzy wieczor

 

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!