ScrollToTop

Sekrety zwierzaków

01.10 2016

 

Wszyscy kochamy zwierzaki domowe, bo jak nie kochać tych wszystkich piesków, kotków, kanarków, żółwików i innych szczęść, które witają nas każdego poranka swoją energią? Ale zwierzaki mają także swój odrębny, wyjątkowy świat, do którego dotąd nie mieliśmy dostępu. W tą sobotę wszystko sie zmieni, bo...przed nami SEKRETY ZWIERZAKÓW - wyjątkowe wydarzenie, jakiego nie było.

1 października w godz. 11.00-18.00  zapraszamy wszystkie dzieciaki do naszego Atrium na wyjatkowe PSOtkania z bohaterami super komedii. Czekają na was liczne atrakcje: wielki dmuchaniec-skakaniec (trzydziestometrowy dmuchany domek z basenem pełnym kolorowych piłek oraz tunelem), zespołowa gra w kości, foto-budka ze smakowitą niespodzianką (możliwość zrobienia wyjątkowych, szalonych, zwariowanych zdjęć z użyciem zabawnych „zwierzęcych” wizualizacji), strefa Super Gier Planszowychstrefa Animal Wizażu, która pomoże dzieciakom przemienić się w ich ulubionych bohaterów.

Podczas warsztatów plastycznych najmłodsi przygotują zabawki i ozdoby dla swoich włochatych pupilów, a w Zwierzakowej Szkółce nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów, a także zapoznają się z bohaterami filmu. A oprócz tego mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z filmowymi nagrodami. 

Wyjątkowy Van Dog zaparkuje też przed wejściem do Galerii, gdzie - oprócz zrobienia super selfie z nietypowym pojazdem - będzie można obejrzeć pokazy tresowanych psów.

Impreza ma także charakter charytatywny. Podczas spotkań zbierać będziemy rzeczy (koce, artykuły higieniczne dla zwierząt, zabawki, smycze, miski) i karmę dla zwierzaków, które nie mają swoich domów.


Dołącz do nas koniecznie. Będzie super zabawa!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!