ScrollToTop

Finał akcji Omień Siebie

6 grudnia 2014

Po dwudziestu ośmiu dniach diety oraz zmagań na siłowni efekty mogą być zaskakujące. Uczestnicy pod okiem trenerów i dietetyków pokonywali kolejne etapy wyzwania, żeby na koniec oddać się w ręce specjalistów mody i kosmetyki.

O perfekcyjnie dobrane stroje finalistów zadba stylistka, a pomogą jej w tym m.in. marki Mexx, MOHITO, ORSAY, Dockers, Levis, Big Star, CCC.Makijaże w których zaprezentują się uczestnicy wykona Douglas, fryzury przygotuje Freestyle.


Finał metamorfozy Agnieszki, Basi, Eweliny, Kamili i Piotra w obecności ich rodzin to wielkie przeżycie, ale także miłe podsumowanie  pracy jaką wykonali  dla siebie i dobry prezent mikołajkowy. Nie może zabraknąć Was na widowni w tym dniu!

O godzinie 16.00 odbędzie się pokaz mody w którym udział wezmą dzieci wyłonione w castingu. Na scenie małe modelki i modele pokażą najnowsze kolekcje CARRY KIDS, Mexx, Szachownica, Pepco, Smyk.

Zapraszamy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!