ScrollToTop

Podwodna Kraina Zabawy

11.06 2016

„Gdzie jest Dory? Niezapomniane przygody zapominalskiej rybki!”. Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie związane z kontynuacją hitu kinowego o przygodach rybki Nemo.

W sobotę 11 czerwca w godz. 12.00-18.00 na wszystkich fanów Dory w naszej Galerii czeka świat podwodnych wrażeń. Dzieci odwiedzą instytut badawczy, wezmą udział w morskich eksperymentach. Odkrywając swoja duszę artystyczną stworzą mural podwodnych zwierząt. Pokonując szlak wodnych labiryntów będzie można odebrać zaproszenie na specjalny pokaz dla fanów „Gdzie jest Dory”.

Odwiedźcie nas. Przeżyjecie niesamowitą przygodę. Pomóżcie Dory dotrzeć do Kalifornii. Po drodze czeka nas wiele niespodzianek, m.in.: znalezienie drogi na podstawie współrzędnych i fascynujące doświadczenia do wykonania. Będziemy musieli też odszukać Dory, która często się gubi i poprawić trochę jej pamięć za pomocą specjalnych zadań. Emocjonujące doświadczenia przeżyją także miłośnicy rybki podczas multimedialnej zabawy z Dory na X-boxie.

Na pamiątkę wspaniałej przygody każdy otrzyma dyplom. A kto będzie miał ochotę może, jak prawdziwy podróżnik, pozować do wspólnej fotografii. 

Serdecznie zapraszamy małych i dużych wielbicieli przygód na niezwykły dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!