ScrollToTop

Dzień Dziecka z Galerią Korona Kielce

4-5.06 2016


Wyjątkowy Dzień Dziecka!

4 i 5 czerwca na dzieci czeka moc atrakcji z okazji ich święta. Gry przeniosą najmłodszych w lata 90-te. Zabawy odbywać się będą w czterech strefach.

Pierwsza Strefa

Akademia Podwórkowa! W dniach 4 i 5 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00 dzieci będą miały okazję poznać zabawy z lat 90-tych.Gra w klasy, gumę, jojo, riki-tiki, kółko-krzyżyk, strefa gry w piłkę nożną to tylko nieliczne atrakcje czekające na najmłodszych w Akademii Podwórkowej.

Druga Strefa 
Kulinaria! Wydarzenie odbędzie się w strefie foodcourt, przed Restauracją Olimp, 4 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00. W konkursach najmłodsi będą mogli zaprezentować swoje kulinarne talenty, pod okiem wybitnych Szefów Kuchni nauczą się przyrządzać najbardziej lubiany włoski specjał - pizzę oraz poznają sekrety wytwarzania lizaków. Restauracja Olimp przygotowała dla małych kucharzy atrakcyjne nagrody. Zadba również o rozrywkę dla dorosłych. 
Ponadto odbędzie się spotkanie z dietetyk- Katarzyną Zadką specjalizującą się w żywieniu dzieci i młodzieży, która odpowie rodzicom na nurtujące ich pytania dotyczące prawidłowego odżywiania.

Trzecia Strefa 
Zlokalizowana będzie przed Galerią Korona Kielce od ulicy Warszawskiej. Tutaj dzieci będą mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, w zamku z kulkami oraz ściance wspinaczkowej i trampolinie.

Czwarta Strefa
Pokaz mody z udziałem dzieci Klientów Galerii Korona Kielce. Mali modele zaprezentują się w kolekcjach najemców Galerii. Pokazy odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 16.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!