ScrollToTop

Mikołajkowa moc atrakcji

5-7 grudnia 2014

Wszyscy Go szukają... a On będzie u nas! Prawdziwy Święty Mikołaj zawita do nas 6 grudnia.

A już w piątek, 5 grudnia, będzie można szepnąć na ucho przyjaznym elfom i śnieżynkom, jaki chcemy dostać prezent. W sobotę wymarzony podarunek Mikołaj przekaże dziecku. Tu niezbędna będzie współpraca Mikołaja z rodzicami. Na pewno Wszystkich milusińskich poczęstuje słodyczami. Grzeczne dzieci obdaruje mikołajową czapką.

W trakcie całego weekendu gwarantujemy świąteczną moc atrakcji. Warto odwiedzić Warsztat Świętego Mikołaja i wziąć udział w zajęciach kreatywnych, podczas których będzie można ozdobić figurki gipsowe, stworzyć przedmioty z ciastoliny i magicznych chrupek PlayMais. Magią pochwali się również sam Święty! Przygotował specjalnie na tą okazję kilka iluzjonistycznych sztuczek.

Zdjęcie z Mikołajem? Doskonały pomysł! W specjalnym fotokąciku uwiecznimy radosne chwile. W sobotę, 6 grudnia zapraszamy na Mikołajowy Pokaz Mody. Najnowsze trendy w modzie dziecięcej zaprezentują mali modele. Zobaczymy takie marki jak CARRY KIDS, Mexx, Szachownica, Pepco, Smyk. W niedzielę odbędzie się IX Mikołajkowy Turniej Tańca.

Warto być z nami przez cały weekend, serdecznie zapraszamy.

Aktualne wydarzenia

5-6.05
2017

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.04
2017

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny.

W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZNETÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Wystarczy, ze w tych dniach dokonasz u nas zakupów na kwotę 30 zł (na jednym paragonie). Pokaż go hostessie w Fabryce i r

Ostatnie wydarzenia

21.04
2017 archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017 archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę! 

6-9.04
2017 archiwum

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

Świętuj z nami II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!